Iniekcje ciśnieniowe, uszczelnienia dylatacji i przecieków

Podstawą działania firmy jest załoga z wieloletnim stażem i doświadczeniem zdobytym przy wykonywaniu izolacji wodochronnych i napraw konstrukcji na licznych obiektach.

Kierownik działu izolacji pan Wojciech Zieniuk nadzoruje prace związane z wykonywaniem izolacji i uszczelnianiem konstrukcji budowlanych od wielu lat. Jeo zespół cechuje zgranie i duże doświadczenie oraz długi staż w branży.

Specjalizujemy się w likwidacji przecieków metodą iniekcji ciśnieniowej oraz reprofilacją ubytków i wzmacnianiem konstrukcji budowlanych. Stosujemy materiały uznanych firm o najwyższej jakości oraz najnowocześniejsze i najskuteczniejsze technologie. Wykonujemy izolacje według indywidualnego projektu odpowiadającemu specyfice budynku. Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku chemii budowlanej, między innymi:

SIKA, WEBAC, SCHOMBURG, REMMERS, DEITERMANN, DE NEFF

Firma LBJ Usługi Budowlane zajmuje się realizacją kompleksowych prac z zakresu uszczelniania konstrukcji betonowych, kanałów, zbiorników, garaży podziemnych i szachtów. Oferta firmy przeznaczona jest dla mieszkańców Warszawy i okolic, którzy liczą na skuteczne oraz niedrogie wykonanie profesjonalnych usług budowlanych.

Iniekcje Ciśnieniowe – Uszczelnianie Przecieków – Uszczelnienia Dylatacji

Do podstawowych atutów firmy LBJ Usługi Budowlane należy zespół doświadczonych pracowników, którzy spędzili wiele lat na wykonywaniu napraw oraz izolacji obiektów różnego typu. Usługi budowlane świadczone na terenie Warszawy dotyczą m.in. wzmacniania konstrukcji, reprofilacji ubytków oraz likwidacji przecieków. Firma LBJ Usługi Budowlane korzysta wyłącznie z najnowocześniejszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów uznanych producentów. Wszystkie prace wykonywane są według indywidualnego projektu, który w precyzyjny sposób odpowiada specyfice każdego naprawianego obiektu.

Uszczelnianie Przecieków

Jedną z najczęściej spotykanych przyczyn występowania przecieków nieruchomości w Warszawie są wody opadowe i gruntowe. Każda nieszczelność konstrukcji budowlanej może doprowadzić do uszkodzenia struktur, korozji czy wysadzin mrozowych. Bardzo często uniemożliwiają lub utrudniają one użytkowanie budynku. Uszczelnianie przecieków jest niezbędne, aby prawidłowo odtworzyć system izolacji naprawianego obiektu. Wszystkie działania dostosowane są do możliwości i warunków nieruchomości, co pozwala na lepszą optymalizację kosztów związanych z realizacją usług. Zapoznaj się z izolacjami bezszwowymi oraz izolacjami powłokowymi w ofercie naszej firmy.

Iniekcje Ciśnieniowe

Iniekcja ciśnieniowa betonu to zabieg, który wykonywany jest przede wszystkim w celu wzmocnienia i uszczelnienia konstrukcji, a także zlikwidowania przecieków. Proces ten polega na podciśnieniowym wtłoczeniu płynnego iniektu przez wykonane nawierty. W ten sposób wypełniane są nie tylko same otwory, ale również wszystkie pęknięcia, pory i rysy w konstrukcji. Do najczęściej stosowanych iniektów należą:

  • żele akrylowe
  • żywice epoksydowe
  • żywice poliuretanowe
  • preparaty na bazie silikonu
  • preparaty na bazie krzemianów metali alkalicznych
  • zaczyny cementowe

Iniekcje ciśnieniowe powinny być przeprowadzane w sposób precyzyjny i bezpieczny. Jedynie dokładne rozpoznanie problemu przez pracowników firmy LBJ Usługi Budowlane daje gwarancję poprawy stanu naprawianej konstrukcji.

Uszczelnienia Dylatacji

Dylatacjami nazywa się szczeliny dylatacyjne, obecne w wielkoformatowych konstrukcjach budowlanych. Odpowiadają one za kompensację ruchu wynikającego ze skurczu termicznego i chemicznego. Tego typu konstrukcje są szczególnie narażone na zanieczyszczenia, wilgoć oraz obciążenia mechaniczne. Dlatego tak ważne są uszczelnienia dylatacji, wykonane za pomocą specjalnej masy uszczelniającej. Dzięki takiemu zabezpieczeniu, w konstrukcji nie powstają żadne niekontrolowane pęknięcia. Uszczelnienie dylatacji o dużym poziomie zawilgocenia lub poddanej działaniu wody napierającej od strony zewnętrznej może być wyjątkowo wymagające. Dlatego warto zlecić wykonanie tego zadania profesjonalistom – firmie LBJ Usługi Budowlane z Warszawy.