Uszczelnienia dylatacji i uszczelnianie przecieków

Nasza firma od lat specjalizuje się w uszczelnianiu konstrukcji budowlanych najnowocześniejszymi metodami iniekcji ciśnieniowej i grawitacyjnej, z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Prowadzimy prace z zakresu uszczelnienia dyletacji i przecieków.

Uszczelnianie konstrukcji budowlanych

Korzystamy wyłącznie z renomowanych i sprawdzonych przez nas profesjonalnych produktów i rozwiązań technologicznych, które gwarantują w pełni satysfakcjonujący efekt. Współpracujemy z najbardziej cenionymi w branży firmami, jak Sika, WEBAC, Schomburg, Remmers, Weber Deitermann, De Neef, co daje Państwu pewność, że wszystkie zastosowane materiały posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające trwałe rezultaty.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dlatego zawsze dobieramy produkty do konkretnej realizacji. Uszczelnianie przecieków przeprowadzamy sprawnie i precyzyjnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Wszystkie prace przeprowadzamy kompleksowo, więc mogą Państwo liczyć również na nasze doradztwo w zakresie wyboru najbardziej optymalnej i skutecznej technologii zabezpieczenia budynków przed niszczącym działaniem wody opadowej oraz gruntowej. Zajmujemy się likwidacją przecieków oraz zapobieganiem ich powstawaniu zarówno w konstrukcjach żelbetowych, jak i murowanych.

 
Uszczelnianie przecieków w starszych i nowych konstrukcjach budowlanych


Wiele starszych budynków nie ma prawidłowo wykonanej hydroizolacji bądź ta izolacja uległa uszkodzeniu. Z kolei w nowych budynkach problemy ze szczelnością powłok izolacyjnych wynikają z błędów popełnionych w początkowej fazie wznoszenia konstrukcji. Efektem jest zawilgocenie kapilarne oraz przenikanie wód gruntowych i opadowych. Wilgoć prowadzi do rozwoju niebezpiecznych grzybów i pleśni, a jednocześnie obniża poziom termoizolacji muru.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem izolacji poziomych i pionowych, a także uszczelnianiem przecieków, przerw roboczych, przerw dylatacyjnych oraz izolacją zbiorników na wodę pitną i ppoż. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne. Metody iniekcji ciśnieniowej i grawitacyjnej polegają na wprowadzenie w strukturę muru specjalistycznych preparatów chemicznych najnowszej generacji, które przerywają podciąganie kapilarne wody. W ten sposób unikamy konieczności przeprowadzenia pracochłonnego i kosztownego odkopywania ścian fundamentowych.

 
Uszczelnianie dylatacji i przerw roboczych


Szczelina dylatacyjna stanowi szczególny element konstrukcji, ponieważ podlega nieustannym ruchom poziomym i pionowym. To dlatego tak istotne będzie idealne dopasowanie rodzaju materiału iniekcyjnego do konkretnych warunków panujących na budowie. Najczęściej będą to specjalne mieszanki żywic i żeli stabilizowanych polimerami,aby wyeliminować przecieki, a zarazem otrzymać trwałe połączenie.

W zależności od potrzeb wykorzystujemy iniekty:

  • mineralne;
  • syntetyczne;
  • jednokomponentowe lub wielokomponentowe;
  • elastyczne albo sztywne;
  • niskolepkie;
  • o wysokiej gęstości.

Pracownicy naszej firmy stale wzbogacają swoją wiedzę i doskonalą swoje umiejętności, aby zagwarantować Państwu najwyższy poziom usług. Naszą specjalistyczną ofertę z zakresu uszczelnienia dylatacji i hydroizolacji kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami, które potwierdzają rzetelność wykonywanych usług uszczelniania deletacji i przecieków. Uszczelnianie konstrukcji budowlanych z naszą firmą gwarantuje satysfakcjonujące efekty.